Stáj AMvet
Ustájení koní u Tišnova

Nabízíme pastevní ustájení koní na prostorných loukách s trvalým přístupem k pastvě, čerstvé vodě a senu. Pastviny se nacházejí v Hájku u Tišnova, Brno-venkov

Pastviny

Na více jak 3 hektarech se rozkládají travnaté porosty obehnané elektrickým ohradníkem pro nerušenou pastvu koní. Koně tak mají dostatek volnosti k pohybu a pastvě. V zimě mají neomezený přístup k senu.

Pastevní ústájení

Jde o přirozené prostředí koní, kdy koně mohou celý den volně chodit a pást se. V případě nepříznivého počasí je možné schovat se pod přístřeškem. Tento typ ustájení snižuje riziko vzniku koliky.

Veterinární dohled

Na loukách mám své vlastní koně a jezdím je pravidelně kontrolovat a trénovat. Je zde kvalitní veterinární zázemí a vše co potřebuji k vyšetření. Nemusíte se tedy bát, že by vaše koně byli zanedbaní.

Proč ustájení u nás?

Pracuji jako veterinářka a vlastním 3 koně: Juráška, Bleska a Koroka. Postupem času jsem jim upravila pastviny tak, že zde mají přístřešek, celoroční přístup k čerstvé vodě, každý rok nové seno na zimu a minerální liz. Pastvina je obehnaná elektrickým ohradníkem a koně mají k dispozici nezámrznou napáječku na zimu.

Díky mé práci s koňskými pacienty jsem začala dostávat mnoho dotazů, zda si u mě může známý nebo klient ustájit koně, proto jsem se rozhodla tuto možnost nabídnout i dalším majitelům.

Koně mám jako relax a zábavu, jde o rodinné ustájení s příjemnou atmosférou.

MVDr. Michalea Andrlíková, Ph.D.

Možnost ustájení Vašeko koně

Jaké koně ustájíme?

Rádi uvítáme bezproblémové koně, kteří se umí chovat ve stádu, respektují elektrický ohradník a nešikanují jiné koně. Je možné ustájit pouze klisny a valachy.

Nekonflitní

Respekt k ohradníku

Pouze pro valachy

0
Aktuálně volné místa
0
Ušetříte na vet. péči
0
m2 lesů pro stín
0
m2 pastev a luk

Ceník a možnosti ustájení

Ustájení - Basic

Ustájení - Bronz

Ustájení - Silver

Ustájení - Gold

Ustájení - Indiviual

Ustájení - Premium VET

*K dispozici během léta 2023

Kudy k nám?

Jak to u nás vypadá?

Máte zájem o ustájení?

V případě, že by jste měli zájem o ustájení, kontaktujte mě proším na čísle 775 063 068 nebo prostřednictvím emailu.