Stáj AMvet
Ustájení koní u Tišnova

Nabízím pastevní ustájení koní na prostorných loukách s trvalým přístupem k pastvě, čerstvé vodě a senu. Pastviny se nacházejí v Hájku u Tišnova, Brno-venkov.

3 oddělené pastviny

Na více jak 7 hektarech se rozkládají travnaté porosty obehnané elektrickým ohradníkem, rozdělující pastviny na 3 nezávislé ohrady. Koně tak mají dostatek volnosti k pohybu i pastvě.

Pastevní ústájení

Přirozené prostředí koní, díky čemuž mohou koně celý den volně chodit, běhat nebo se jen pást. V případě nepříznivého počasí je možné schovat se pod přístřeškem. Tento typ ustájení je koni vlastní a snižuje riziko vzniku koliky.

Veterinární dohled

Na loukách mám své vlastní koně a jezdím je pravidelně kontrolovat a trénovat. Je zde kvalitní veterinární zázemí a vše co potřebuji k případnému vyšetření. Nemusíte se tedy bát, že by vaše koně byli zanedbaní.

Proč ustájení u nás?

Pracuji jako veterinářka a toto povolání jsem si zvolila i díky své lásce ke koním. Momentálně vlastním 3 koně – Juráška, Bleska a Koroka a postupem času jsem jim louky na Stavoskách upravila tak, že zde mají přístřešek, celoroční přístup k čerstvé vodě, každý rok nové seno na zimu z vlastní produkce a minerální liz. Pastviny jsou obehnané elektrickým ohradníkem a koně zde mají k dispozici nezámrznou napáječku na zimu.

Díky mé časté práci s koňskými pacienty jsem dostávala neustále dotazy na dobré ustájení, nebo zda si u mě může známý nebo klient ustájit koně. Proto jsem se rozhodla tuto možnost nabídnout i dalším majitelům.

Koně mám jako relax a zábavu. Jde o rodinné ustájení s příjemnou atmosférou.

MVDr. Michaela Mohelská (Andrlíková), Ph.D.

Pastviny Stanoviska

Vlastní seno

Pro všechny koně mám seno z vlastní produkce. Seno je každý rok čerstvé a vždy skladované tak, aby obsahovalo minimum plísní.

Čerstvá voda z vrtu

Na pastvinách máme vlastní 50m studnu která zásobuje všehny napáječky, ty jsou nezámrzné a ani v zimě koně nemají nouzi o vodu.

Pastviny i lesy

Kromě pastvin jsou zde i lesy a samostané stromy, které koním poskytují dostatečný stín nebo potřebné závětří.

RAO/COPD (Astmatici)

Díky mému pracovnímu vytížení není možné pro koně nyní nabídnotu individální režim a zajistit bezprašné seno, napařování sena, inhalace atd.

Možnost ustájení vašeho koně

Jaké koně ustájíme?

Rádi uvítáme bezproblémové koně, kteří se umí chovat ve stádu, respektují elektrický ohradník a nešikanují jiné koně. Máme oddělené stádo pro klisny a valachy.

Nekonflitní

Respekt k ohradníku

Nově i pro hříbata (valachy)

0
Aktuálně volné místa
0
Ušetříte na vet. péči
0
m2 lesů pro stín
0
m2 pastev a luk

Ceník a možnosti ustájení

Ustájení - Basic

Ustájení - Bronz

Ustájení - Silver

Kudy k nám?

Jak to u nás vypadá?

Máte zájem o ustájení?

V případě, že máte zájem o ustájení, kontaktujte mě na čísle 775 063 068 (momentálně prosím SMS) nebo prostřednictvím emailu.