Proč k nám?

Veterinární ordinace AMvet nabízí veterinární péči pro domácí i hospodářská zvířata v okolí Brno – venkov. Nejčastěji pro pacienty z Drásova, Malhostovic, Hradčan, Čebína, Tišnova a Kuřimi.

Osobní přístup

Nejsme velká klinika a každého svého pacienta známe a víme o něm vše.

5 let praxe

Ordinaci jsme v Drásově založili v roce 2015 a zvířatům pomáháme již více než 5 let.

Vlastní laboratoř

Díky našemu modernímu vybavení máme výsledky krve a jiných vyšetření ihned k dispozici.

Pohotovost

Držíme pohotovost na telefonu a jsme schopní Vám pomoci i mimo pracovní dobu.

Výjezd k pacientům

Často se stane že pacient nemůže do ordinace, jezdíme tedy pomáhat i k Vám domů.

Kdo se o Vás postará?

1620663753290

MVDr. Michaela Andrlíková, Ph.D.

Míša je hlavní doktorka, pomůže Vám při většině Vašich problémů. Kromě ordinace se věnuje péči o hospodářská zvířata a koně.

MVDr. Zuzana Červená

Zuzka se specializuje na preventivní péči a vždy vám ráda poradí při očkování vašeho zvířete. Ráda vám pomůže i se stříháním drápků.

Ing. Mohelský

Ing. Tomáš Mohelský

Tomáš se stará o hladký chod ordinace z technické stánky, případně asistuje při operacích a má na starosti přístrojovou diagnostiku.

Jak AMvet vznikla?

Veterinární ordinace byla založena v roce 2015 s cílem nabídnou veterinární péči v Drásově, kde nebyla dostupná žádné veterinární péče. 
 
Od této doby se naše ordinace stále rozrůstá, nyní máme k dispozici moderní přístroje pro rychlou diagnostiku a majitelé tak nemusejí vždy jezdit na vzdálené veterinární kliniky.

Naší motivací jsou a vždy budou šťastná zvířata. Věříme, že šťastné zvíře je i zdravé zvíře a takto k veterinární péči přistupujeme.
Ordinace AMvet

Galerie

Naše ordinace v číslech

0
Ordinace
0
Veterináři
0
let zkušeností
0
m2 prostoru
0
Operací za rok

Zaujali jsme Vás?

Objednejte se k nám k preventivnímu vyšetření nebo s jakýmkoliv zdravotním problémem. Objednat se můžete telefonicky na čísle 775 063 068 nebo prostřednictvím online registračního formuláře.